O NáS

Donghai Tongling Electric Appliances Co., Ltd. je profesionální výrobce elektromagnetického relé. V průběhu let, s dobrou kvalitou a vynikajícími službami, získala společnost uznání trhu a získala důvěru a podporu našich zákazníků. Společnost se zaměřuje na výzkum a vývoj, má vlastní značku "Tongling" a jejími hlavními produkty jsou relé T73, relé T78, relé T90 a další série. Současně společnost věnuje pozornost průzkumu trhu a inovacím a může neustále vyvíjet nové modely relé podle poptávky na trhu. Bez ohledu na to, jaký druh produktové řady, vysoký nákladový výkon, vysoká kvalita a nízká cena jsou vždy principy, které společnost dodržuje. V průběhu let, zaměření na kvalitu a naléhání na cenu učinily značky Tongling dobrou pověst uvnitř i vně průmyslu. Profesionální management se řídí inovacemi. Společnost vždy dodržuje vysoký standard moderních podniků a přísně standardizuje provoz továrny. V současné době má společnost výrobní plochu více než 7000 ㎡, s měsíčním výkonem 300000, a všechna zařízení jsou automatizovány. Pokud jde o budování týmu, společnost si vysoce cení humanizované metody řízení a úspěšně shromažďuje skupinu profesionálních pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje. Mají desítky let pracovního zázemí a hluboké kvalifikace. Sdílejí stejné hodnoty se společností. Jsou schopni integrovat své osobní sny do svých firemních snů, vytvářet win-win výsledky s firmou, a realizovat své vlastní hodnoty. Dobrá pověst, v současné době společnost úspěšně prošla certifikací ISO9000, certifikací CQC a certifikací úřadu EU CE. Dosažení řady vyznamenání ukazuje, že výrobky společnosti dosáhly vývozních norem EU a jsou důvěryhodné. Nejen to, že společnost je vysoce kvalitní a low-cost produkty byly úspěšně prodány Jiangsu, Zhejiang, Shandong, Guangdong a dalších rozvinutých provincií v Číně, které poskytují dlouhodobé, stabilní a dobré produkty a služby pro mnoho zákazníků v elektrické, elektronické, osvětlení, automobilový průmysl, hračky, komunikace a dalších průmyslových odvětvích, s návratem zákazníků poměr více než 98%. V oboustranně výhodné budoucnosti bude společnost i nadále dodržovat koncept "zajištění kvality, upřímné služby", neustále zavádět nové technologie, optimalizovat a zlepšovat produkty a služby a spolupracovat s více zákazníky doma i v zahraničí, aby vytvořila lepší budoucnost.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Běžné způsoby, jak řešit selhání 10a relé

Jaké jsou řešení, když relé 10a selže? Zjistěte to níže. 1. pokud jde o relé 10a tvrdého terminálu, není dovoleno být při instalaci ohýbané, aby se zabránilo rozbití skleněného izolace a způsobování úniku vzduchu.

2021-08-11 zobrazit více

10a 24vdc relé pracovní princip

Relé 10a 24vdc patří do klasifikace relé výrobků, a také má určité požadavky na životní prostředí, v němž je používán a provozován. Takže dnes populární znalosti jsou o pracovním principu relé 10a 24vdc a obsahu referenční hodnoty při výpočtu výkonu. Přátelé, kteří mají zájem, se mohou učit z skutečné situace.

2021-08-17 zobrazit více

Bezpečnostní opatření pro nákup relé


Jaké jsou nejčastější problémy s relé 10a

10a relé je elektrické řídicí zařízení, které je elektrický přístroj, který způsobuje, že kontrolované množství podstoupí předem stanovenou změnu kroku v elektrickém výstupním obvodu při změně vstupního množství (buzení množství) splňuje specifikované požadavky.

2021-08-25 zobrazit více

Schéma spojů relé t73

T73 relé zapojení schéma, 12v relé zapojení, jqc-3ff-s-z zapojení, 12v relé schéma, relé pcb otisk, jak používat jqc-3ff-s-z

2021-08-30 zobrazit více

Proč existuje několik 5v relé s jízdním napětím pod 5v

Pohon napětí 5v relé je zřídka, protože čím nižší je napětí, tím horší je výkon relé, zejména pomalejší je kontakt a oddělovací rychlost kontaktů, což je nejdůležitější výkon relé.

2021-09-07 zobrazit více

Výhody levné 12v relé

Při volbě levného 12v relé byste měli především zvážit faktory, jako je typ zdroje napájení, jmenovité napětí a jmenovitý proud kontaktů, jmenovité napětí nebo jmenovitý proud cívky, metoda a počet kontaktních kombinací, čas stažení a čas uvolnění.

2021-09-15 zobrazit více

Výhody produktu s relé 24vdc

24vdc relay products adopt a modular design, which can assemble the number of contacts required by the customer and the contact form (normally open, normally closed and conversion) required by the customer with the least parts

2021-09-21 zobrazit více

zobrazit více