אודות

Donghai טונגלינג חשמלי מכשירים ושות', בע מ היא יצרן מקצועי של ממסר אלקטרומגנטי. במהלך השנים, עם איכות טובה ושירות מעולה, החברה זכתה בהכרה בשוק וזכתה באמון ובתמיכה של לקוחותינו. החברה מתמקדת ב-R & D, יש מותג משלה "טונגלינג", ומוצרי הליבה שלה הם ממסר T73, ממסר T78, ממסר T90 וסדרות אחרות. במקביל, החברה שמה לב למחקרי שוק ולחדשנות, והיא יכולה לפתח ללא הרף מודלים חדשים של ממסרים בהתאם לביקוש בשוק. לא משנה איזה סוג של סדרת מוצרים, ביצועי עלות גבוהה, איכות גבוהה ומחיר נמוך הם תמיד העקרונות שהחברה מצייתת להם. במהלך השנים, ההתמקדות באיכות וההתעקשות על מחיר הפכו את המותג טונגלינג למוניטין טוב הן בתוך התעשייה והן מחוצה לה. ניהול מקצועי דבק בחדשנות. החברה תמיד דבקה ברמה הגבוהה של מפעלים מודרניים ומתוקנן בקפדנות את הפעולה של המפעל. כיום, לחברה יש שטח מפעל של יותר מ 7000 ㎡, עם פלט חודשי של 300000, ואת כל הציוד הם אוטומטיים. במונחים של בניית צוות, החברה מעריכה מאוד את שיטת הניהול ההומנית ואוספת בהצלחה קבוצה של אנשי מו"ד מקצועיים. יש להם עשרות שנים של רקע עבודה וכישורים עמוקים. הם חולקים את אותם ערכים עם החברה. הם מסוגלים לשלב את חלומותיהם האישיים בחלומות הארגוניים שלהם, ליצור תוצאות win-win עם החברה, ולממש את הערכים שלהם. מוניטין טוב, כיום, החברה עברה בהצלחה אישור ISO9000, מוצר CQC הסמכה, כמו גם את אישור רשות CE האיחוד האירופי. ההישג של שורה של כבוד מראה כי מוצרי החברה הגיעו לתקני הייצוא של האיחוד האירופי והם אמינים. לא רק זה, המוצרים באיכות גבוהה בעלות נמוכה של החברה נמכרו בהצלחה ג'יאנגסו, ג'ה-ג'יאנג, שאנדונג, גואנגדונג ומחוזות מפותחים אחרים בסין, מתן מוצרים ושירותים לטווח ארוך, יציבים וטובים עבור לקוחות רבים בחשמל, אלקטרוני, תאורה, רכב, לשי, תקשורת ותעשיות אחרות, עם יחס לקוחות החזרה של יותר מ 98%. בעתיד win-win, החברה תמשיך לדבוק ברעיון של "אבטחת איכות, שירות כנה", כל הזמן להציג טכנולוגיה חדשה, לייעל ולשפר מוצרים ושירותים, ולעבוד יחד עם יותר לקוחות בבית ובחו"ל כדי ליצור עתיד טוב יותר.

ראה עוד

מרכז ידיעות

נפוץ דרכים להתמודד עם הכישלון של 10a ממסר

מה הם את פתרונות כאשר את 10a ממסר נכשל? תן לנו למצוא את להלן. 1. לגבי 10a ממסר של קשה מסוף, זה הוא לא מותר להיות כפוף במהלך התקנה כדי למנוע את זכוכית מבודד לפרוץ וגורם דליפת אוויר.

2021-08-11 ראה עוד

10a 24vdc ממסר עבודה עיקרון

10a 24vdc ממסר שייך סיווג של ממסר מוצרים, וזה גם יש דרישות מסוימות לסביבה שבו זה הוא לשימוש ולתפעול. כך את פופולרי ידע היום הוא על עבודה עיקרון של 10a 24vdc ממסר והתוכן של התייחסות ערך בכוח חישוב. חברים המעוניינים יכול ללמוד ממצב בפועל.

2021-08-17 ראה עוד

אמצעי זהירות לרכישת ממסר


מה הם הבעיות הנפוצות ביותר עם 10a ממסר

10a ממסר הוא חשמלי בקרת מכשיר, אשר הוא מכשיר חשמלי שגורם את נשלט כמות לעבור שנקבע מראש שלב שינוי חשמל פלט מעגל כאשר את שינוי קלט כמות (עירור כמות) פוגש את דרישות שצוינו.

2021-08-25 ראה עוד

T73 ממסר חיווט תרשים

T73 ממסר חיווט תרשים, 12v ממסר חיווט, jqc-3ff-s-z חיווט, 12v ממסר תרשים, ממסר pcb טביעת רגל, כיצד להשתמש jqc-3ff-s-z

2021-08-30 ראה עוד

מדוע יש כמה 5v ממסרים עם נהיגה מתח מתחת 5V

כונן מתח 5v ממסר הוא לעתים נדירות כי נמוך יותר את מתח, גרוע את ביצועים של הממסר, במיוחד את איטי יותר את קשר והפרדה מהירות של אנשי קשר, אשר הוא הקריטי ביותר ביצועים של ממסר.

2021-09-07 ראה עוד

יתרונות של זול 12v ממסר

בעת בחירת את זול 12v ממסר, אתה צריך בעיקר לשקול גורמים כגון סוג של מקור כוח, את מדורג מתח מדורג הנוכחי של אנשי קשר, את מדורג מתח או מדורג הנוכחי של סליל, את שיטת ומספר של קשר שילובים, המשיכה בשל זמן שחרור זמן.

2021-09-15 ראה עוד

יתרונות של 24vdc ממסר מוצרים

24vdc ממסר מוצרים לאמץ מודולרי עיצוב, אשר יכול להרכיב את מספר של אנשי קשר הנדרש על ידי לקוחות ואת קשר טופס (בדרך כלל פתוח, בדרך כלל סגור והמרה) נדרש על ידי הלקוח עם לפחות חלקי

2021-09-21 ראה עוד

ראה עוד