אודות

Donghai טונגלינג חשמלי מכשירים ושות', בע מ היא יצרן מקצועי של ממסר אלקטרומגנטי. במהלך השנים, עם איכות טובה ושירות מעולה, החברה זכתה בהכרה בשוק וזכתה באמון ובתמיכה של לקוחותינו. החברה מתמקדת ב-R & D, יש מותג משלה "טונגלינג", ומוצרי הליבה שלה הם ממסר T73, ממסר T78, ממסר T90 וסדרות אחרות. במקביל, החברה שמה לב למחקרי שוק ולחדשנות, והיא יכולה לפתח ללא הרף מודלים חדשים של ממסרים בהתאם לביקוש בשוק. לא משנה איזה סוג של סדרת מוצרים, ביצועי עלות גבוהה, איכות גבוהה ומחיר נמוך הם תמיד העקרונות שהחברה מצייתת להם. במהלך השנים, ההתמקדות באיכות וההתעקשות על מחיר הפכו את המותג טונגלינג למוניטין טוב הן בתוך התעשייה והן מחוצה לה. ניהול מקצועי דבק בחדשנות. החברה תמיד דבקה ברמה הגבוהה של מפעלים מודרניים ומתוקנן בקפדנות את הפעולה של המפעל. כיום, לחברה יש שטח מפעל של יותר מ 7000 ㎡, עם פלט חודשי של 300000, ואת כל הציוד הם אוטומטיים. במונחים של בניית צוות, החברה מעריכה מאוד את שיטת הניהול ההומנית ואוספת בהצלחה קבוצה של אנשי מו"ד מקצועיים. יש להם עשרות שנים של רקע עבודה וכישורים עמוקים. הם חולקים את אותם ערכים עם החברה. הם מסוגלים לשלב את חלומותיהם האישיים בחלומות הארגוניים שלהם, ליצור תוצאות win-win עם החברה, ולממש את הערכים שלהם. מוניטין טוב, כיום, החברה עברה בהצלחה אישור ISO9000, מוצר CQC הסמכה, כמו גם את אישור רשות CE האיחוד האירופי. ההישג של שורה של כבוד מראה כי מוצרי החברה הגיעו לתקני הייצוא של האיחוד האירופי והם אמינים. לא רק זה, המוצרים באיכות גבוהה בעלות נמוכה של החברה נמכרו בהצלחה ג'יאנגסו, ג'ה-ג'יאנג, שאנדונג, גואנגדונג ומחוזות מפותחים אחרים בסין, מתן מוצרים ושירותים לטווח ארוך, יציבים וטובים עבור לקוחות רבים בחשמל, אלקטרוני, תאורה, רכב, לשי, תקשורת ותעשיות אחרות, עם יחס לקוחות החזרה של יותר מ 98%. בעתיד win-win, החברה תמשיך לדבוק ברעיון של "אבטחת איכות, שירות כנה", כל הזמן להציג טכנולוגיה חדשה, לייעל ולשפר מוצרים ושירותים, ולעבוד יחד עם יותר לקוחות בבית ובחו"ל כדי ליצור עתיד טוב יותר.

ראה עוד

מרכז ידיעות

על ממסר קשר


אמצעי זהירות לרכישת ממסר


חמש נפוץ בעיות של 12vdc ממסר והפתרונות שלהם


הבנה של 24v ממסר ויישומו בתעשיית הרכיבים האלקטרוניים

2023-09-15 ראה עוד

איך 24v ממסר לשפר את הביצועים של מכשירים אלקטרוניים

לגלות את היתרונות של שימוש בממסרים 24v כדי לשפר את הפונקציונליות והיעילות של המכשירים האלקטרוניים שלך.

2023-09-13 ראה עוד

הבנת תפקוד ויישומים של מפרשי 24v בתעשיית הרכיבים האלקטרוניים

לגלות את החשיבות ויישומים מעשיים של מפרשי 24v בתחום הרכיבים האלקטרוניים. לחקור כיצד ממסרים אלה עובדים ואת המשמעות שלהם במערכות חשמל שונות.

2023-09-11 ראה עוד

היתרונות של שימוש בממסר 24V ברכיבים אלקטרוניים

2023-09-09 ראה עוד

מדריך חיוני כדי 12v ממסר בתעשיית הרכיבים האלקטרוניים

לגלות את התפקיד המכריע של 12v ממסרים בעולם של רכיבים אלקטרוניים וכיצד הם מתפקדים ביישומים שונים. לקבל תובנות בעלות ערך לסוגים השונים של ממסרים ואת התועלת שלהם

2023-09-07 ראה עוד

ראה עוד