APIE MUS

Donghai Tongling Electric Appliances Co, Ltd yra profesionalus gamintojas elektromagnetinės relės. Per daugelį metų, su gera kokybe ir puikiu aptarnavimu, įmonė laimėjo rinkos pripažinimą ir įgijo mūsų klientų pasitikėjimą ir palaikymą. Bendrovė orientuojasi į MTTP, turi savo prekės ženklą "Tongling", o jos pagrindiniai produktai yra T73 relė, T78 relė, T90 relė ir kitos serijos. Tuo pačiu metu bendrovė atkreipia dėmesį į rinkos tyrimus ir inovacijas ir gali nuolat kurti naujus relės modelius pagal rinkos paklausą. Nesvarbu, kokios produktų serijos, aukštos kokybės, aukštos kokybės ir žemos kainos visada yra principai, kurių įmonė laikosi. Per daugelį metų dėmesys kokybei ir kainų primygtinis reikalavimas padarė "Tongling" prekės ženklą gera reputacija tiek pramonėje, tiek už jos ribų. Profesionalus valdymas laikosi naujovių. Įmonė visada laikosi aukštų šiuolaikinių įmonių standartų ir griežtai standartizuoja gamyklos veiklą. Šiuo metu įmonės gamyklos plotas yra didesnis nei 7000 ㎡, o mėnesio produkcija yra 300000, o visa įranga yra automatizuota. Kalbant apie komandos kūrimą, įmonė labai vertina humanizuotą valdymo metodą ir sėkmingai surenka profesionalių MTTP darbuotojų grupę. Jie turi dešimtmečių darbinę patirtį ir gilią kvalifikaciją. Jie turi tas pačias vertybes su įmone. Jie sugeba integruoti savo asmenines svajones į savo verslo svajones, sukurti abipusiai laimius rezultatus su įmone ir realizuoti savo vertybes. Gera reputacija šiuo metu įmonė sėkmingai išlaikė ISO9000 sertifikatą, produkto CQC sertifikavimą ir ES CE institucijos sertifikatą. Daugybės pagyrimų pasiekimas rodo, kad bendrovės produktai pasiekė ES eksporto standartus ir yra patikimi. Ne tik tai, kad bendrovės aukštos kokybės ir pigūs produktai buvo sėkmingai parduoti Jiangsu, Zhejiang, Shandong, Guangdong ir kitoms išsivysčiusioms Kinijos provincijoms, teikiant ilgalaikius, stabilius ir gerus produktus ir paslaugas daugeliui elektros, elektroninių, apšvietimo, automobilių, toy, ryšių ir kitų pramonės šakų klientų, kurių grąžinimo klientų santykis yra didesnis nei 98%. Abipusiai naudingame ateityje įmonė ir toliau laikysis "kokybės užtikrinimo, nuoširdaus aptarnavimo" koncepcijos, nuolat pristatys naujas technologijas, optimizuos ir tobulins produktus bei paslaugas, dirbs kartu su daugiau klientų namuose ir užsienyje, kad sukurtų geresnę ateitį.

Rodyti daugiau

žINIOS

Bendri būdai spręsti su 10a relės nesėkmės

Kokie sprendimai, kai 10a relė nepavyksta? Leiskite mums sužinoti žemiau. 1. kalbant apie kietojo terminalo 10a relę, montavimo metu neleidžiama sulenkti, kad stiklo izoliatorius nebūtų sulaužytas ir sukeltų oro nuotėkį.

2021-08-11 Rodyti daugiau

10a 24vdc relės darbo principas

10a 24vdc relė priklauso relės produktų klasifikacijai, taip pat turi tam tikrų reikalavimų aplinkai, kurioje ji naudojama ir veikia. Taigi šiandien populiarios žinios yra apie 10a 24vdc relės veikimo principą ir etaloninės vertės turinį galios skaičiavime. Suinteresuoti draugai gali pasimokyti iš faktinės situacijos.

2021-08-17 Rodyti daugiau

Atsargumo priemonės perkant relę


Kokios yra labiausiai paplitusios problemos su 10a relė

10a relė yra elektros valdymo įtaisas, kuris yra elektros prietaisas, kuris sukelia kontroliuojamo kiekio atlikti iš anksto nustatytą žingsnio pokyčius elektros išėjimo grandinės, kai įvesties kiekio pokytis (sužadinimo kiekis) atitinka nurodytus reikalavimus.

2021-08-25 Rodyti daugiau

T73 relės laidų schema

T73 relės laidų schema, 12v relės laidai, jqc-3ff-s-z laidai, 12v relės schema, relės pcb pėdsakas, kaip naudoti jqc-3ff-s-z

2021-08-30 Rodyti daugiau

Kodėl yra keletas 5v relės su varomąja įtampa žemiau 5v

Pavaros įtampa 5v relė yra retai, nes kuo mažesnė įtampa, tuo blogesnė relės veikimas, ypač lėtesnis kontaktų ir atskyrimo greitis, kuris yra kritiškiausias relės našumas.

2021-09-07 Rodyti daugiau

Pigių 12v relės privalumai

Renkantis pigią 12v relę, daugiausia turėtumėte apsvarstyti tokius veiksnius kaip maitinimo šaltinio tipas, vardinė įtampa ir vardinė kontaktų srovė, vardinė ritės įtampa arba vardinė srovė, kontaktinių kombinacijų metodas ir skaičius, traukos laikas ir išleidimo laikas.

2021-09-15 Rodyti daugiau

24vdc relės gaminių privalumai

24vdc relės gaminiai turi modulinį dizainą, kuris gali surinkti kliento reikalaujamų kontaktų skaičių ir kontaktinę formą (paprastai atvirą, paprastai uždaromą ir konvertavimo), kurią reikalauja klientas, su mažiausiomis dalimis

2021-09-21 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau