PAR 

Donghai Tongling Electric Appliances Co, SIA ir profesionāls ražotājs elektromagnētisko releju. Gadu gaitā, ar labu kvalitāti un lielisku servisu, uzņēmums ir ieguvis tirgus atzīšanu un ieguvis mūsu klientu uzticību un atbalstu. Uzņēmums koncentrējas uz pētniecību un akciju, ir savs zīmols "Tongling", un tās galvenie produkti ir T73 relay, T78 relay, T90 relay un citas sērijas. Tajā pašā laikā uzņēmums pievērš uzmanību tirgus izpētei un inovācijai un var nepārtraukti attīstīt jaunus stafešu modeļus atbilstoši tirgus pieprasījumam. Neatkarīgi no tā, kāda veida produktu sērijas, augstas izmaksas veiktspēju, augstu kvalitāti un zemu cenu vienmēr principi, ka uzņēmums ievēro. Gadu gaitā, koncentrējoties uz kvalitāti un uzstājība uz cenu ir padarījuši Tongling zīmolu labu reputāciju gan iekšpusē, gan ārpus nozares. Profesionālā vadība ievēro jauninājumus. Uzņēmums vienmēr ievēro augstos standartus mūsdienu uzņēmumiem un stingri standartizē rūpnīcas darbību. Šobrīd uzņēmuma rūpnīcas platība ir vairāk nekā 7000 ㎡, ar ikmēneša produkciju 300000, un visas iekārtas ir automatizētas. Runājot par komandas veidošanu, uzņēmums augstu vērtē humanizēto vadības metodi un veiksmīgi apkopo profesionālu pētniecības un attīstības personāla grupu. Viņiem ir gadu desmitiem ilga darba pieredze un dziļa kvalifikācija. Tiem ir vienādas vērtības ar uzņēmumu. Viņi spēj integrēt savus personīgos sapņus savos korporatīvajos sapņos, radīt abpusēji izdevīgus rezultātus ar uzņēmumu un realizēt savas vērtības. Laba reputācija, šobrīd uzņēmums ir veiksmīgi izturējis ISO9000 sertifikāciju, produktu CQC sertifikāciju, kā arī ES CE iestādes sertifikāciju. Vairāku apbalvojumu sasniegšana liecina, ka uzņēmuma produkti ir sasnieguši ES eksporta standartus un ir uzticami. Ne tikai to, ka uzņēmuma augstas kvalitātes un zemu izmaksu produkti ir veiksmīgi pārdoti Jiangsu, Zhejiang, Shandong, Guangdong un citas attīstītās provinces Ķīnā, nodrošinot ilgtermiņa, stabilu un labu produktu un pakalpojumu daudziem klientiem elektriskās, elektroniskās, apgaismojums, automašīnas, rotaļlieta, komunikāciju un citās nozarēs, ar atgriešanās klientu attiecība ir vairāk nekā 98%. Abpusēji izdevīgā nākotnē uzņēmums turpinās ievērot jēdzienu "kvalitātes nodrošināšana, sirsnīgs serviss", pastāvīgi ieviest jaunas tehnoloģijas, optimizēt un uzlabot produktus un pakalpojumus un strādāt kopā ar vairākiem klientiem mājās un ārvalstīs, lai radītu labāku nākotni.

skatīt vairāk

NEWS

Kopīgi veidi, kā tikt galā ar neveiksmi 10a releju

Kādi ir risinājumi, kad 10a relejs neizdodas? Ļaujiet mums uzzināt zemāk. 1. attiecībā uz cietā termināla 10a releju, uzstādīšanas laikā nav atļauts saliekt, lai novērstu stikla izolatoru no laušanas un izraisītu gaisa noplūdi.

2021-08-11 skatīt vairāk

10a 24vdc releju darba princips

10a 24vdc relejs pieder pie releju produktu klasifikācijas, un tam ir arī noteiktas prasības attiecībā uz vidi, kurā tas tiek izmantots un darbināts. Tātad mūsdienu tautas zināšanas ir par darba principu 10a 24vdc releju un atskaites vērtības saturu jaudas aprēķināšanā. Draugi, kuri ir ieinteresēti, var mācīties no faktiskās situācijas.

2021-08-17 skatīt vairāk

Piesardzības pasākumi releju iegādei


Kādas ir visizplatītākās problēmas ar 10a releju

10a relejs ir elektriskā vadības ierīce, kas ir elektriskā ierīce, kas izraisa kontrolēto daudzumu veikt iepriekš noteiktu soli izmaiņu elektriskās izejas ķēdes, kad izmaiņas ieejas daudzumu (uzbudinājuma daudzumu) atbilst noteiktajām prasībām.

2021-08-25 skatīt vairāk

T73 releju elektroinstalācijas shēma

T73 releju elektroinstalācijas shēma, 12v releju elektroinstalācijas, jqc-3ff-s-z elektroinstalācijas, 12v releju diagramma, releju pcb nospiedumu, kā lietot jqc-3ff-s-z

2021-08-30 skatīt vairāk

Kāpēc ir maz 5v releju ar braukšanas spriegumu zem 5v

Piedziņas spriegums 5v relejs ir reti, jo zemāks spriegums, sliktāk veiktspēju releju, jo īpaši lēnāks kontaktu un atdalīšanas ātrums kontaktu, kas ir vissvarīgākais sniegums releju.

2021-09-07 skatīt vairāk

Priekšrocības lēti 12v relejs

Izvēloties lētu 12v releju, galvenokārt jāapsver tādi faktori kā barošanas avota veids, kontaktu nominālais spriegums un nominālais strāva, spoles nominālais spriegums vai nominālais strāva, kontaktkombināciju metode un skaits, vilkšanas laiks un atbrīvošanas laiks.

2021-09-15 skatīt vairāk

24vdc releju produktu priekšrocības

24vdc releju izstrādājumi pieņem moduļu dizainu, kas var apkopot klienta nepieciešamo kontaktu skaitu un kontaktformu (parasti atvērtu, normāli slēgtu un pārveidotu), ko klients prasa ar vismazākajām daļām

2021-09-21 skatīt vairāk

skatīt vairāk