O FIRMIE 

Donghai Tongling Electric Appliances Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem przekaźników elektromagnetycznych. Z biegiem lat, dzięki dobrej jakości i doskonałej obsłudze, firma zdobyła uznanie rynku i zdobyła zaufanie i wsparcie naszych klientów. Firma koncentruje się na R & D, ma własną markę "Tongling", a jej głównymi produktami są przekaźnik T73, przekaźnik T78, przekaźnik T90 i inne serie. Jednocześnie firma zwraca uwagę na badania rynku i innowacje oraz może stale rozwijać nowe modele przekaźnikowe zgodnie z zapotrzebowaniem rynku. Bez względu na to, jaki rodzaj serii produktów, wysoka wydajność kosztowa, wysoka jakość i niska cena są zawsze zasadami, których firma przestrzega. Z biegiem lat skupienie się na jakości i nacisk na cenę sprawiły, że marka Tongling ma dobrą reputację zarówno w branży, jak i poza nią. Profesjonalne zarządzanie jest zgodne z innowacjami. Firma zawsze przestrzega wysokiego standardu nowoczesnych przedsiębiorstw i ściśle standaryzuje funkcjonowanie fabryki. Obecnie firma ma powierzchnię fabryki ponad 7000 ㎡, z miesięczną wydajnością 300000, a wszystkie urządzenia są zautomatyzowane. Jeśli chodzi o budowanie zespołu, firma wysoko ceni humanizowaną metodę zarządzania i z powodzeniem gromadzi grupę profesjonalnych pracowników badawczo-rozwojowych. Mają dziesięciolecia doświadczenia zawodowego i głębokie kwalifikacje. Mają te same wartości z firmą. Są w stanie zintegrować swoje osobiste marzenia z marzeniami korporacyjnymi, tworzyć korzystne wyniki z firmą i realizować własne wartości. Dobra reputacja, obecnie firma pomyślnie przeszła certyfikację ISO9000, certyfikację CQC produktu, a także certyfikat unijnego urzędu CE. Osiągnięcie serii wyróżnień pokazuje, że produkty firmy osiągnęły unijne standardy eksportowe i są godne zaufania. Nie tylko to, wysokiej jakości i tanich produktów firmy zostały pomyślnie sprzedane do Jiangsu, Zhejiang, Shandong, Guangdong i innych rozwiniętych prowincji w Chinach, zapewniając długoterminowe, stabilne i dobre produkty i usługi dla wielu klientów w branży elektrycznej, elektronicznej, oświetleniowej, samochodowej, ręcznej, komunikacyjnej i innych, z powrotem stosunek klientów ponad 98%. W przyszłości, w przyszłości, firma będzie nadal stosować się do koncepcji "zapewnienia jakości, szczerej obsługi", stale wprowadzać nowe technologie, optymalizować i ulepszać produkty i usługi oraz współpracować z większą liczniejszymi klientami w kraju i za granicą, aby stworzyć lepszą przyszłość.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Wspólne sposoby radzenia sobie z awarią przekaźnika 10a

Jakie są rozwiązania, gdy przekaźnik 10a zawiedzie? Pozwól nam dowiedzieć się poniżej. 1. Jeśli chodzi o przekaźnik 10a twardego terminala, nie wolno go zginać podczas instalacji, aby zapobiec pękaniu izolatora szklanego i powodowaniu wycieku powietrza.

2021-08-11 Zobacz więcej

Jaka jest ogólna zasada ogólnego przekaźnika 10A

Jak prawidłowo wybrać przekaźnik 10A ogólnego przeznaczenia? Przede wszystkim, aby zrozumieć inny problem, należy najpierw przeprowadzić dokładne badanie i dogłębne zrozumienie natury, charakterystyki i wymagań obwodu sterującego obiektu sterującego przekaźnikiem 10A.

2022-04-14 Zobacz więcej

Zasada działania przekaźnika 10a 24vdc

Przekaźnik 10a 24vdc należy do klasyfikacji produktów przekaźnikowych, a także ma pewne wymagania dotyczące środowiska, w którym jest używany i obsługiwany. Tak więc popularna dzisiejsza wiedza dotyczy zasady działania przekaźnika 10a 24vdc i zawartości wartości odniesienia w obliczaniu mocy. Przyjaciele, którzy są zainteresowani, mogą uczyć się z rzeczywistej sytuacji.

2021-08-17 Zobacz więcej

Jakie czynniki wpływają na cenę 5-pinowego przekaźnika 24v

Nie tylko różnica w surowcach wpływa na cenę 5-pinowego przekaźnika 24v. 5 pin przekaźnik 24v Dla użytkowników, ostrość jest nic więcej niż cena produktu, jakość produktu,

2022-04-18 Zobacz więcej

Środki ostrożności przy zakupie przekaźnika


Środki ostrożności dotyczące korzystania z 5-pinowego przekaźnika 24v

Znamionowe napięcie robocze: odnosi się do napięcia wymaganego przez cewkę, gdy 5-pinowy przekaźnik 24v działa normalnie. W zależności od modelu przekaźnika może to być napięcie AC lub DC.

2022-04-20 Zobacz więcej

Jakie są najczęstsze problemy z przekaźnikiem 10a

Przekaźnik 10a jest elektrycznym urządzeniem sterującym, które jest urządzeniem elektrycznym, które powoduje, że kontrolowana wielkość przechodzi z góry określoną zmianę skokową w obwodzie wyjścia elektrycznego, gdy zmiana wielkości wejściowej (wielkości wzbudzenia) spełnia określone wymagania.

2021-08-25 Zobacz więcej

Jaka jest zasada działania 5-pinowego przekaźnika 24V

Przekaźnik, znany również jako przekaźnik elektryczny, jest elektronicznym urządzeniem sterującym. Posiada system sterowania (znany również jako obwód wejściowy) i system sterowany (znany również jako obwód wyjściowy).

2022-04-22 Zobacz więcej

Zobacz więcej