HAKKıNDA

Donghai Tongling Elektrikli Ev Aletleri Co, Ltd elektromanyetik röle profesyonel bir üreticisidir. Yıllar içinde, kaliteli ve mükemmel hizmet ile, şirket pazarın tanınmasını kazandı ve müşterilerimizin güven ve destek kazandı. Şirket Ar-Ge odaklanır, kendi markası "Tongling" vardır ve çekirdek ürünleri T73 röle, T78 röle, T90 röle ve diğer serisi vardır. Aynı zamanda, şirket pazar araştırması ve inovasyona önem vermekte ve pazar talebine göre sürekli olarak yeni röle modelleri geliştirebilmektedir. Ne tür bir ürün serisi olursa olsun, yüksek maliyet performansı, yüksek kalite ve düşük fiyat her zaman şirketin uyması ilkeleridir. Yıllar içinde, kalite ve fiyat ısrarı odaklanmak Tongling marka hem içinde hem de sanayi dışında iyi bir üne yaptık. Profesyonel yönetim inovasyona bağlıdır. Şirket her zaman modern işletmelerin yüksek standardına bağlıdır ve kesinlikle fabrikanın çalışmasını standartlaştırır. Şu anda, şirket 300.000 aylık çıkış ile, 7000'den fazla ㎡ bir fabrika alanına sahiptir ve tüm ekipman otomatiktir. Ekip oluşturma konusunda şirket, insancıl yönetim yöntemine son derece değer verir ve bir grup profesyonel Ar-Ge personelini başarıyla bir araya getirebilgilidir. Onlar çalışma arka plan ve derin nitelikleri onlarca yıl var. Şirketle aynı değerleri paylaşıyorlar. Kişisel hayallerini kurumsal hayallerine entegre edebildikleri, şirketle kazan-kazan sonuçları yaratabildikleri ve kendi değerlerini gerçekleştirebiliyorlar. İyi bir üne sahip olan şirket, şu anda ISO9000 belgelendirmesini, ürün CQC belgelendirmesini ve AB CE yetki belgelendirmesini başarıyla geçmiştir. Bir dizi ödülün elde edilemi, şirketin ürünlerinin AB ihracat standartlarına ulaştığını ve güvenilir olduğunu göstermektedir. Sadece bu değil, şirketin yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünler başarıyla Jiangsu, Zhejiang, Shandong, Guangdong ve Çin'de diğer gelişmiş illere, elektrik, elektronik, aydınlatma, otomobil, oyuncak, iletişim ve diğer sektörlerde birçok müşteri için uzun vadeli, istikrarlı ve iyi ürün ve hizmet sağlayan, daha fazla% 98 bir dönüş müşteri oranı ile satıldı. Kazan-kazan gelecekte şirket ,"kalite güvencesi, samimi hizmet" kavramına bağlı kalmaya, sürekli olarak yeni teknolojiyi tanıtmaya, ürün ve hizmetleri optimize etmeye ve geliştirmeye ve daha iyi bir gelecek yaratmak için yurtiçinde ve yurtdışında daha fazla müşteriyle birlikte çalışmaya devam edecektir.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

10a rölesinin başarısızlığıyla başa çıkmanın yaygın yolları

10a rölesi başarısız olduğunda çözümler nelerdir? Aşağıda öğrenelim. 1. Sert terminalin 10a rölesi ile ilgili olarak, cam izolatörün kırılmasını ve hava sızıntısına neden olmasını önlemek için kurulum sırasında bükülmesine izin verilmez.


10a 24vdc röle çalışma prensibi

10a 24vdc röle, röle ürünlerinin bir sınıflandırmasına aittir ve aynı zamanda kullanıldığı ve çalıştırıldığı ortam için belirli gereksinimleri vardır. Dolayısıyla bugün popüler bilgi, 10a 24vdc rölenin çalışma prensibi ve güç hesaplamasında referans değerinin içeriği hakkıdır. İlgilenen arkadaşlar gerçek durumdan öğrenebilirler.


Röle satın alma önlemleri


10a röle ile en sık karşılaşılan sorunlar nelerdir

10a röle, giriş miktarındaki değişiklik (uyarma miktarı) belirtilen gereksinimleri karşıladığında, kontrol edilen miktarın elektrik çıkış devresinde önceden belirlenmiş bir adım değişikliğine uğramasına neden olan bir elektrikli cihaz olan bir elektrikli kontrol cihazıdır.


T73 röle kablolama şeması

T73 röle kablolama şeması, 12v röle kablolama, jqc-3ff-s-z kablolama, 12v röle diyagramı, röle pcb ayak izi, jqc-3ff-s-z nasıl kullanılır


Neden 5V'nin altında bir sürüş voltajı olan birkaç 5v röle var

Tahrik voltajı 5v rölesi nadiren, çünkü voltaj ne kadar düşükse, rölenin performansı o kadar kötü olur, özellikle de röle en kritik performansı olan kontakların temas ve ayırma hızı o kadar yavaştır.


Ucuz 12v rölesinin avantajları

Ucuz 12v röleyi seçerken, esas olarak güç kaynağının türü, kontakların nominal voltajı ve nominal akımı, bobinin nominal voltajı veya nominal akımı, temas kombinasyonlarının yöntemi ve sayısı gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. çekme zamanı ve serbest bırakma süresi.


24vdc röle ürünlerinin avantajları

24vdc röle ürünleri, müşterinin ihtiyaç duyduğu kontak sayısını ve müşterinin ihtiyaç duyduğu iletişim formunu (normalde açık, normalde kapalı ve dönüşüm) en az parça ile birleştirebilen modüler bir tasarım benimser


daha fazla göster